Používám Samsung galaxy ACE

 Již tři měsíce používám Samsung Galaxy ACE a rozhodl jsem se podělit se svými dojmy. Upozorňuji je to pouze můj osobní názor na tento telefon.

 Když jsem se rozhodoval mezi koupí Samsung Galaxy ACE a HTC Wildfire S, pročítal jsem si různá fóra. Nebudu tady psát co kde psali, ale říkali že samsung má výbornéj foťák a že je rychlejší. A proto jsem se k němu přiklonil a sám si ho pořídil. Bohužel časem jsem zjistil, že na fóru moc pravdu neměli. Telefon se začal zasekávat a u foťáku nefungoval autofokusu. Fotky se mi oproti předchozímu telefonu (HTC Wildfire) zdály být dost horši a nezaostřené. Jediné z čeho jsem měl radost byla možnost fotit panoramatické fotky. Ta ovšem záhy zhasla. Ono udělat panoramatickou fotku a mít ji v rozlišení 640×480 je dost na nic. Navíc foťák neměl ani digitální zoom. Proto jsem se rozhodl Samsung povýšit na androida 2.3.3. Není se telefon přestal sekat a u foťáku začal fungovat autofokus. Výdrž baterky se o něco zlepšila.
 Jsem Geocacher a tak telefon používám k odlovu kešek. Sice baterka moc nevydrží, ale dá se to. Ovšem do té doby než jsem lovil magnetickou keš. Jakmile se telefon přiblížil k magnetu začal mu blbnout kompas a cela navigace. Prostě se zmagnetizovala střelka. Po cca hodině se vše zase srovnalo.
 Těžko hledám na telefonu něco pozitivního, jsem zklamanej a vím že příště si Samsung nekoupím. Mé doporučení je: Nekupujte si Samsung Galaxy ACE, ale raději HTC. Mimochodem HTC Wildfire S jsem měl možnost držet v ruce a hned bych ho měnil.
 Ještě jednou, je to pouze můj osobní názor.

2 komentáře: „Používám Samsung galaxy ACE

  1. Prosim tě tohle mi ani neříkej,týden trvalo než jsem si vybral mezi HTC Wildfire S a zminovaným Samsungem, podle recenzí jsem se rozhodl pro samsung, tak doufám že na něm něco pozitivního najdu 🙂

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s