Pět aplikací v mém telefonu

Jakož to uživatel Androidu mám své oblíbené aplikace. Chtěl bych vám je v tomto článku představit a říci, co je na nich tak skvělé. Třeba někdo najde typ na apku, která by pomohla i jemu. Nebudu zde jmenovat aplikace jako Instgram, WhatsApp, Twitter atd.. tyto aplikace zná a požívá každý.

 V dnešní době vybrat aplikaci která bude vyhovovat je dosti težké. Na Google play je jich velké množství a ve většině případů se nedají ani použít. Proto i já se nechávám inspirovat druhými, než abych hledal a testoval vhodnou aplikaci. 

1. Der Die Das

Tato aplikace mi pomáhá při učení Němčiny. V případě kdy si nejsem jistý některým artiklem okamžitě beru tuto aplikaci. Zde se nedozvíte jen správný artikl, ale i další gramatické věci. Je to moc hezká a přehledná aplikace, která pomůže při studiu Německého jazyka.

2. Fitify

Aplikace od českých tvůrců. Jedná se o aplikaci na takové to domácí cvičení a protahování. Autor zakomponoval do aplikace i různé cvičební pomůcky a různé metody. Po zaplacení měsíčního nebo ročního poplatku se odemknou další možnosti. Já tuto aplikaci používám skoro denně.

3. Locus Map

Ano, exzistuje Seznam map, Google Maps, a plno dalších skvělých aplikací. Ale já mám rád Locus, do kterého jsem si nahrál mapové podklady ze stránek https://osm.paws.cz/. Ovšem je pravdou že Locus používám spíše pro turistiku. Pro navigaci v autě používám Google Maps.

4. StoryCubes

StoryCubes je hra, ale i možnost jak trénovat mluvení a vymýšlení příběhů. Vhodné pro zabavení dětí nebo zkrácení čekání na MHD a přitom rozvíjet svůj mozek. Já se například snažím příběhy říkat v cizím jazyce a tak se zdokonalovat. Kostky lze i koupit fyzicky což je lepší pří hraní ve více lidech.

5. Rewolut & Curve

Tak tyto dvě aplikace používám denně. Jsou to aplikace přes které sleduji své finance.

Zatím co Curve je aplikace, kam nahrajete své platební karty a následně používáte pouze jednu kartu zaslanou od společnosti Curve. V aplikaci posléze volíte z jaké karty se mají finance odečíst. Výhoda je při platbách v zahraničí, kdy platíte v eurech a Curve provede směnu peněz ve středovém kurzu. Z vaší banky jsou odečteny koruny nebo měna vaší banky. Ale o Curve jsem již dříve psal ZDE a stále platí PROMO CODE při kterém získáte 5£.

O Rewolutu jsem již také psal dříve ZDE. Jedná se také o peněžní aplikaci, ale zde si peníze dobíjíte a následně je používáte buď fyzickou kartou která vám bude zaslána (platí se poštovné) a nebo za pomocí virtuální karty. (což je dobré u podezřelých obchodů). A mám pro vás také PROMO CODE.

0. Mail klient

Zde to malinko otočím a zeptám se já Vás, jakého klienta pro čtení mailů používáte. Já do nedávna používal Inbox od google, ale bohužel Google tuto aplikaci zrušil. A já nyní tápu a nevím kterého mail klienta používat. A tak vás prosím napište mi dolu pod článek jakého klienta používáte vy. 

Tímto vám moc děkuji za přečtení a za komentáře.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s