Dovolená v době KORONAVIROVÉ

Nejdříve to vypadalo že z důvodů uzavření hranic se nepodívam ani zpátky do Jižních Čech, ale nakonec vše klaplo. Dovolená mi začínala v pátek po práci a to se zrovna otevřely hranice. A my jsme mohli po 95 dnech  navštívit babicky v Čechách a zajít s přáteli na pořádné pivo.

Ale hlavní část dovolené teprve čekala. Bylo těžké vybrat oblast kam. Chrvasko nelze, Itálie taktéž, Slovensko má špionážní aplikaci. Zbývalo tedy jen zůstat doma v Rakousku. Ale i zdejší penzióny mají problém rozběhnout sezónu a tak plno nabídek začíná až po naší dovolené. Nakonec zvítězili Maďarské lázně ve městě Bük.

Obavy jsem měl z podmínek které budu muset z důvodů Covid podstoupit. Otázky byla zdali budou fungovat všechny bazény, sauny a ostatní služby.

Nakonec je to tu příjemné překvapení, roušky na hotelu vůbec nosit nemusím a vše funguje skoro bez omezení. Jediný kdo nosí roušky je personál a na každých dveřích je dezinfekce a tabulka s informacemi o hygieně. V Lázních Bük fungují jen venkovní bazény a jen v omezeném počtu. To se řeší pomocí kroužků na ruku.

Jo ale jedná věc je přeci jen jinak. Nejsou tu žádní Němci a důchodci a tak je tady klid.

Závěrem přeji i vám letos klidnou dovolenou a nebojte se, vše funguje normálně jako dřív.

S pozdravem z hotelu Caramell

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s