Curve

 Nebudu tu říkat co vše je možné s kartou a aplikací Curve dělat, ale řeknu k čemu aplikaci používám já a co mi přináší.
 O kartě jsem se dozvěděl náhodou na Youtube a přišla mi zajímavá a to hlavně proto že já mám svůj účet ke kterému mám kartu, dále mám další kartu Revolut, pak občas potřebuji zaplatit manželky kartou a pak mám ještě jeden účet zase s kartou. A uznejte sami tahat 4 karty a znát 4 hesla to je moc. A tak to řeším aplikací a kartou Curve. Kde vy dostanete po přihlášení Kartu Curve blau zcela zadarmo. (ani poštovné se neplatí) Postupně si do aplikace přidáte všechny karty a dále po světě chodíte jen z jednou Kartou Curve.
 A teď jak to funguje. Před platbou v aplikaci určíte která karta se má použít a pak následně zaplatíte kartou Curve. Zadáváte heslo karty Curve a transakce se provede z vybrané karty. Platba do vaší banky proběhne jako internetová platba takže je třeba povolit dostatečný limit. Pokud provedete platbu a máte vybranou špatnou kartu je možné do 2 dnů operaci změnit a vybrat jinou kartu. Dalším bonusem je že pokud kartu ztratíte nebo vám bude odcizena jednoduše ji v aplikaci zablokujete a pořídíte novou. A následně se vyhnete návštěvě banky a řešení ztráty karty a poplatkům.
 Toto je primární věc proč kartu používám. Ale je tu ještě jeden pro mne bonus a to vrácení 1% z platby u předem definovaného zákazníka. Z kartou Blau můžete vybrat 3 zákazníky z Kartou Black 6. Pro český trh je asi zajímavé Tesco, Lidl, Schell, Starbucks. Útrata 100 Liber = 100 bodů = 1 Libra. Proč píšu libry, body se berou podle liber, ale nemějte strach peníze se odečítají podle karty. Tak že česká karta odečítá české peníze. Body jsou pak podle kurzu.
 Kdo by chtěl kartu Black zaplatí jednorázově 50 Liber a dostane jako bonus ke kartě peněženku.
Na co si dát pozor: Při platbě a výběrech někdy vyběhne dotaz z návrhem přepočítat platbu v Kč na britské Libry. Vždy je tento kurz nevýhody a v této chvíli dokonce nežádoucí, neboť vy máte na Curve přidanou českou kartu vybranou českou kartu tak chcete provést platbu v Kč. Tak samo u Revolut v třeba Eurech.

Další věcí je že některé české banky firma Curve nepodporuje Nevím které mojí Equa Benk v pohodě a Revolut také.
Další věcí která se probírá na internetu je, že některé české banky si začaly za použití Curve účtovat poplatek. Ale banka Equa Benk zatím ne, tak nemohu říci, jak je to doopravdy. Je třeba dohledat na internetu.
Pozor některé bezobslužné benzínky Kartu Curve nepřijímání.

Pokud Máte zájem Aplikaci zkusit tak tady je promo Kód se kterým získáte 5 Liber jako bonus. Popřípadé dotazy pište pod článek, rád pokud budu vědět zodpovím.

Promo code

nebo 

RHDG7

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s