Salewa Zhoršení kvality

Poslední dobou se mi přibývá reklamací bot Salewa. Nejsem na to zvyklí, neboť boty od této značky se vyznačovali vysokou kvalitou. Ano tato kvalita byla vykoupena také svojí cenou, přeci jen stoji €130-€180. Boty se u mne v botníku moc neohřáli a chodili se mnou po Alpách nebo po městě, prostě všude. po dvou letech nošení se opotřebovala pouze podrážka. A tak jsem si Salewu oblíbil a doporučoval všem okolo. V horách neuklouzala na žádném povrchu a po městě tvořila pohodlí pro nohu.

Ale to se postupem času začalo měnit. V posledních letech jsem musel skoro pokaždé boty po půl roce reklamovat. Většinou šlo o praskliny v přední části boty nebo roztržení poutek na kaničky. Myslím že boty takové to ceny by měli min. rok vydržet.

Vrchol byl když jsem boty objednal synovi. Boty měli být vodě odolné (waterproof) , ale chovali se jak sandále. Nakonec po pečlivém prohlédnutí a porovnání s obrázky na internetu, přišlo zjištění, že chybí našitá membrána. Nasledovala reklamace.

Další rána přišla dnes, kdy přišli boty pro ženu. Nejen že po rozbalení boty smrděli, teď nemyslím klasickou vůni nových bot, ale opravdu smrad po chemii, ale boty k tomu vypadají jak z druhé jakosti, zdají se my nedodělané, všude koukají nitě každá bota je trošičku jiná. No koukněte do galerie na fotky

Otázkou je proč k tomuto dochází. Mám snad jen smůlu? Nebo je to tím že Amazon, Zalando prodávají tyto boty v druhé jakosti, ale zatajují to. Nebo Salewa vybrala ve Větnamu špatnou fabriku? Na žádnou otázku nedokáži odpovědět a věřím že jsem měl jen smůlu a bota Salewa bude patřit pořád mezi špičku.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s